HEDEF KİMYA CNR EXPO 2014′DE

27-29 Mart 2014 tarihleri arasında Hedef Kimya olarak CNR Expo da düzenlenen PRIVATE LABEL Fuarı’na katıldık. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı ziyaretçilerden büyük ilgi gördük. Özellikle Tanzanya, Mısır, Belarus, Moldova ve Sudan gibi ülkelerden gelen ziyaretçilerle ileriye dönük ciddi görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerin devamı  olarak bu ülkelerde ürünlerimizin tanıtım ve marketing çalışmaları yoğunlaştırıp en yakın zamanda ihracat beklentimiz oluşmuştur.  Katıldığımız bu fuar  markamızı ve şirketimizi tanıtım için önemli bir etkinlik olmuştur ve önümüzdeki tarihlerde katılacağımız fuarlar ve etkinlikler için bir ışık oldu.

Özetle:

Katıldığımız bu fuar, gerek tüketiciler, gerekse müşteriler ve tedarikçilerimiz nezdinde hem marka tanınırlığımız  açısından hem de kurumsallık ve bu işi ciddiyetle yapan bir firma görüntüsü ortaya koyma açısından yararlı olmuştur.

Yurtiçi müşterilerinin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinden ve farklı ülkelerden görüştüğümüz yeni müşteriler olmuştur.

Özellikle fuarda bu sektörde tek katılan firma olmamız Hedef Kimya firmasına ve Kin markamıza olan ilgiyi daha da artırmıştır. Yeni katalog çalışmamız, yeni ambalajlı ürünlerimizin sergilenmesi de ayrıca ziyaretçiler üzerindeki olumlu etkiyi daha da artırmıştır.

Uzunca bir aradan sonra katıldığımız bu fuar bir başlangıç olarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bu tip fuarlara katılımın devamlılığı orta vadede şirketimize olumlu katkılar sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir